Главная / АГРОНОВИНИ / Ринки: Нове зростання посівних площ під кукурудзою в Європі в 2019 році та зниження запасів насіння

Ринки: Нове зростання посівних площ під кукурудзою в Європі в 2019 році та зниження запасів насіння

В результаті відновлення спостережень було констатовано зростання продажів насіння кукурудзи в ЄС на 2.7% в 2019 році. Це підтверджує тенденцію до збільшення посівних площ під кукурудзою в ЄС-28. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на maizeinfrance.com.

Зростання в сегменті зернової кукурудзи та найкраща конкурентна ціна були відзначені ще на самому початку посівної, а також після проблем на зимових посівах у Франції, Німеччині, Румунії (зокрема, на посівах ріпаку). Зростає виробництво також в сегменті силосної кукурудзи (Франція, Німеччина, Бенілюкс), так як тваринники прагнуть заповнити запаси силосу після недостатнього врожаю 2018 г. За межами ЄС вирощування кукурудзи продовжує поширюватися, посівні площі зросли на 3% (в Україні, РФ, Сербії, Молдові, Білорусі). Однак експорт європейського насіння в напрямку ринків цих країн знизився на 4.8% за даними Звіту за посівними одиницями.

Таким чином, виробники все більше закуповують насіння на місцевих ринках. До того ж загострюються митні проблеми при експорті насіння в РФ. І, нарешті, зміна категорії зерна стала менш поширеною (- 6.3%), але все ж перевищує рівень в 2 млн посівних одиниць. З огляду на випадки відкликання продукції та можливість її повернення на ринок, останні цифри можуть змінитися найближчим часом, при наступних оцінках. Якщо грунтуватися на врожайності 2018 року, яка склала 212 посівних одиниць з гектара, рівень перехідних запасів на кінець червня 2019 р. досяг 17.6 млн. посівних одиниць, тобто — 3%, та становить 58% використаних обсягів.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey