Главная / АГРОНОВИНИ / Ринок халяль-продукції досягне $3 трлн до 2023 року, — прогноз

Ринок халяль-продукції досягне $3 трлн до 2023 року, — прогноз

Згідно зі звітом по глобальній ісламській економіці 2018/19 МР світовий ринок халяль-продуктів та мусульманських послуг (без урахування ісламських фінансів) буде рости і до 2023 р. та досягне $3 трлн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EnergyProm.

За даними звіту, обсяг ринку продуктів харчування, виготовлених відповідно до вимог халяль, в 2017 р. склав $1,3 трлн, а в 2023 році має досягти $1,9 трлн, збільшившись на 6,1%.

«Найбільше халяль-продукти споживають в Індонезії, витрати в цій країні, за останніми даними, склали $170 млрд. Також до трійки увійшли Туреччина та Пакистан — $127 млрд і $118 млрд відповідно. Замикають ТОП-5 Єгипет ($86 млрд) та Бангладеш ($76 млрд)», — зазначається в повідомленні.

Експерти відзначили, що важливою проблемою, що заважає ринку розвиватися швидше, є відсутність єдиних світових стандартів продовольства. Фактично в кожній мусульманській країні є своя сертифікуюча організація. На даний момент по всьому світу працює більше 120 органів сертифікації халяль, включаючи Держдепартамент ключових країнах, таких як Малайзія, Індонезія, Сінгапур, Таїланд та Філіппіни.

Однак, згідно з повідомленням, стандарти сертифікації продукції в різних країнах розрізняються, що веде до додаткових витрат та знижує можливість здійснення міжнародної торгівлі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Розроблено технологію, яка забезпечує 100% запилення рослин

Розробка ізраїльського стартапу вже пройшла успішні випробовування на плодових насадженнях. Про це пише propozitsiya.com з ...

David Montgomery Womens Jersey