Росіяни наростили темпи вивезення краденого зерна з маріупольського порту

Окупанти змінили керівництво маріупольського порту з колаборанта на росіянина – це одразу пришвидшило темпи вивозу українського зерна і тепер вони це роблять майже не ховаючись, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Росіяни продовжують красти морем наше зерно. Знову «Междуреченськ» зайшов в Маріупольській порт. Знову привіз бетонні укріплення для фортифікаційних споруд і буде вантажитись нашим зерном. Цього разу мають нахабство майже не ховатись. Засоби ідентифікації вимкнено впритул до акваторії порту», – повідомив Андрющенко.

За підрахунками радника міського голови, якщо росіянам цього разу вдасться досягти терміну відвантаження добу-дві, наступне судно вже піде з військовим вантажем. На відміну від попередніх рейсів від порту до порту зайняло всього кілька годин, зазначив він. 

«Не дарма від керівництва порту вони прибрали зрадника-маріупольця та офіційно призначили росіянина», – додав Андрющенко.

Раніше радник мера Маріуполя наголошував, що судноплавство до Маріуполя займає понад півтори доби з ростова і розвантаження триває понад дві доби, що за його словами, було дуже повільно і свідчило, що до повноцінної роботи порту далеко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *