Зараз найбільша кількість зрошуваних земель – на Одещині

Незважаючи на катастрофічні наслідки руйнування дамби Каховського водосховища, держава допомагає аграріям відновити зрошення земель для забезпечення продовольчої безпеки України, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

Так, за даними Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації цьогоріч Одещина забезпечуватиме Україну овочами та кавунами.

Одеська область додатково отримала близько трьох тисяч гектарів зрошувальних земель і більшість цих земель підуть на вирощування овочевих культур. Це стало можливо завдяки реформі зрошення та збільшення меліоративних площ. Крім того, аграрії почали проявляти зацікавленість у зміні структури посівів.

Через підрив дамби на Каховській ГЕС наразі найбільша кількість зрошуваних земель – на Одещині. Загальна площа яких складає 226 тисяч гектарів, з яких фактично зрошуються 42 тис. га.

Зазначається, що минулого року завдяки реформі меліорації Одеська область додаткова отримала близько трьох тисяч гектарів зрошувальних земель, і більшість цих земель вже виділена або буде виділена під посів та вирощування овочевих культур. Попри трагедію на Каховській ГЕС буде Одеська область здатна забезпечити себе, сусідні регіони і всю Україну цими культурами.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *