Розпочався сезон турецьких огірків – дешевших за українські

На цьому тижні в Україну почали надходити великі партії огірків виробництва Туреччини. Сезон імпорту огірка почався раніше, ніж торік, і фактично збігся із завершенням сезону цієї продукції в українських стаціонарних комбінатах. Якість імпортного огірка, за словами продавців, задовільна, а ціни дещо нижчі, ніж на місцеву продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, на сьогодні огірок із Туреччини та Румунії на українському ринку відвантажують по 55-60 грн/кг. Тим часом із місцевих комбінатів огірок надходить дрібними партіями, і відпускні ціни в даному сегменті озвучуються в межах 60-70 грн/кг, що в середньому на 12% дешевше, ніж попереднього тижня. Основною причиною зниження цін у цьому сегменті ключові гравці ринку називають різке збільшення пропозиції імпортного огірка, тоді як попит на ринку залишається помірним.

За словами самих виробників, сезон тепличних огірків місцевого виробництва триватиме ще максимум тиждень, оскільки більшість стаціонарних тепличних комбінатів уже відвантажують останні великі партії цієї продукції.
Зазначимо, що сьогодні ціна на тепличні огірки в Україні вже в середньому на 13% нижча, ніж на початку листопада минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *