Главная / АГРОНОВИНИ / Розвиток аграрного бізнесу – своєрідний індикатор прозорості влади та націленості на створення рівних умов для всіх учасників ринку, — Валерій Коровій

Розвиток аграрного бізнесу – своєрідний індикатор прозорості влади та націленості на створення рівних умов для всіх учасників ринку, — Валерій Коровій

Про розвиток агропромислового комплексу Вінниччини йшлося в ефірі програми «Час змін» радіокомпанії «Місто над Бугом». Відповідаючи на запитання журналістів, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що Вінниччина утримує першість в державі з розвитку АПК. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Вінницьку ОДА.

«Аграрний бізнес Вінниччини ефективно розвивається. На мою думку, нам вдалося проринковими методами створити конкурентоздатне середовище. Це не просто гучні слова. Це своєрідний індикатор розвитку, індикатор прозорості влади і її націленості на створення рівних умов для ведення бізнесу. Ми приділяли значну увагу залученню інвестицій. У Вінницьку область зайшло 9,5 млрд гривень інвестицій в галузі АПК – це вдвічі більше, ніж було в попередньому році. Відбуваються величезні зміни. В минулому році Вінниччина встановила абсолютний рекорд – 6,5 млн тонн зерна. На сьогодні 2,5 млн тонн ранньої групи зернових зібрано, якщо додати кукурудзу, яка ще на полях, то ми знову можемо розраховувати на рекордні врожаї», – повідомив голова облдержадміністрації.

Як зауважив керівник регіону, аграрний бізнес Вінниччини сьогодні активно трансформується, максимально залучаються інновації, формується новий менеджмент, нова управлінська еліта, яка просуватиме цей напрямок протягом наступних десятиріч.

«Ми сьогодні винайшли таку формулу рівноваги, коли на ринку Вінниччини ефективно співпрацюють і невеликі фермерські господарства, і середні,  і потужні стейкхолдери», – резюмував Валерій Коровій.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Мінекономрозвитку зобов’яже іноземних інвесторів узгоджувати інвестиції

David Montgomery Womens Jersey