Розвиток сільськогосподарського виробництва та продовольча безпека у громадах, – онлайн-форум

Завтра, 27 вересня, ініціатива «Сади Перемог» спільно з Мінагрополітики, Мінінфраструктури та Всеукраїнською Асоціацією громад проведуть онлайн-форум «Продовольча безпека та розвиток сільськогосподарського виробництва у громадах».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

На форумі обговорять виклики та кращі практики посилення продовольчої безпеки у громадах та потребу державної підтримку посилення продовольчої безпеки через розвиток сільського господарства (зокрема, на основі комунальних підприємств). 

Під час Форуму своїм досвідом щодо вирішення проблем продовольчої безпеки поділяться керівники територіальних громад України, а представники донорських організацій представлять нові можливості для громад, зокрема, щодо розвитку агросектору. 

Також ініціатива Сади Перемоги презентує посібники про управління продовольчою безпекою, організацію заходів з посилення продовольчої безпеки на базі соціальних та комунальних установ, а також про можливості для реалізації міських садів. Зареєстровані учасники отримають посібники в електронному вигляді. 

Серед спікерів Форуму – Тарас Висоцький, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Юрій Васьков, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, Танія Лей Санфорд Аммар, директорка Alinea International Ltd. в Україні та проєкту SURGe, Іван Слободяник, голова Всеукраїнської асоціації громад. 

До участі в заході також запрошені представники ініціативи «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» (CLIR) проєкту SURGe, Благодійного Фонду «МХП-Громаді» та голови українських громад, що успішно працюють над посиленням продовольчої безпеки. 

Підключитися до прямої трансляції можна буде на сторінці Садів Перемоги у мережі Facebook або переглянути трансляцію на YouTube каналі SURGe.

Дата та час: 27 вересня, 11:00-13:30  Реєстрація учасників на захід тут.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *