Сапери обстежили третину сільгоспземель

Попри військову агресію рф проти України держава допомагає аграріям безпечно виконувати свою місію – забезпечувати продовольчу безпеку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

Станом на 11 липня обстежено більше третини земель сільгосппризначення, визначених для першочергового повернення в господарську експлуатацію. Всього з початку року обстежено понад 160 тис. га сільгоспземель з 470 тис. га, визначених для пріоритетного розмінування.

Загалом минулого тижня піротехніки обстежили понад 3,5 тис. гектарів сільгоспземель.

Також, за інформацією Київської ОВА вибухотехніки вже обстежили чверть сільськогосподарських земель області, а розмінували 600 га.

Внаслідок активних бойових дій, які велися на території Київщини через повномасштабне вторгнення рф, 10 410 га земель сільськогосподарського призначення потребує обстеження на предмет розмінування. З початку року обстежили 2 514 га, фактично розміновано – 654 га (або близько 6% від усіх земель, які потребують обстеження та розмінування).

Зазначається, що до кінця року Україна розраховує на постачання 50 машин для розмінування та іншого необхідного обладнання. Окрім того, зроблено важливі кроки з налагодження виробництва комплектуючих до машин іноземних зразків в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *