Главная / АГРОНОВИНИ / Що повинні робити державні органи, щоб майбутній ринок землі в Україні був вигідним для всіх

Що повинні робити державні органи, щоб майбутній ринок землі в Україні був вигідним для всіх

21 липня в Україні було обрано новий склад парламенту, де абсолютну більшість мандатів отримала партія «Слуга народу», що відкрито декларувала підтримку скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель і відкриття ринку землі. Це чіткий сигнал, що українські громадяни, більшість яких підтримали дану партію, готові до впровадження давно назрілих реформ, необхідних для пожвавлення економіки. Вже у найближчі місяці новий склад Верховної Ради може визначитися з форматом (моделлю) майбутнього ринку землі. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Економічна правда».

Громадська коаліція за скасування земельного мораторію проводить фахові дискусії щодо того, якими мають бути оптимальні умови функціонування ринку землі.

Під час перших двох дискусій, що відбулись 3 та 15 липня, обговорювалось, чи варто на першому етапі запровадження ринку землі виставляти на продаж тільки державні землі та хто — і в яких обсягах — має отримати право купувати землю в Україні.

Предметом обговорення третьої панельної дискусії буде питання, якою має бути інституційна рамка земельної реформи — тобто як мають працювати державні органи, аби ринок землі в Україні був вигідним і для держави, і для громадян, і для малого, середнього та великого аграрного бізнесу в Україні.

Довідка:

До складу Громадської коаліції на скасування земельного мораторію входить 52 організації, які представляють аграрний бізнес, фермерські господарства, фінансовий сектор, правозахисні, антикорупційні, громадські організації, незалежні аналітичні центри, ЗМІ тощо, які підписали Меморандум про основні принципи коаліції. Їх кількість постійно зростає.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Agritechnica-2019: Yanmar представила нову серію тракторів

Японський виробник тракторів Yanmar представив на виставці Agritechnica-2019 нову серію тракторів YM3. Про це пише ...

David Montgomery Womens Jersey