Главная / АГРОНОВИНИ / Сила розумних рішень на Дні поля ALFA Smart Agro

Сила розумних рішень на Дні поля ALFA Smart Agro

Цього року традиційний літній захід компанії ALFA Smart Agro пройде під гаслом «The Power of Smart» (або – Сила розумних рішень). Smart – це сила, яка надихає науковців компанії до пошуку нових рішень і створення інноваційних продуктів. Про це пише propozitsiya.com.

Учасники зустрічі матимуть змогу ознайомитися із новими препаратами компанії ALFA Smart Agro і побачити результати їх застосування на практиці. Наочно продемонструвати сильні сторони та властивості препаратів допоможе експериментаріум: виїзна хімічна лабораторія проведе відповідні досліди в режимі реального часу. Під час знайомства з технологіями ALFA Smart Agro в полі, фахівці компанії дадуть вичерпну інформацію щодо оптимальних систем захисту польових культур.

«Результативна система захисту базується не тільки на правильному підборі препаратів. Щоб отримати максимальний ефект треба також їх грамотно поєднувати і вчасно вносити. А в цьому на поміч прийдуть smart-технології», – говорить Сергей Кнечунас, директор з розвитку та управління портфелем продуктів ALFA Smart Agro.

ALFA Smart Agro також продовжує випробовувати інноваційні методи обприскування, тому, разом з партнерами, продемонструє роботу найефективнішого, на сьогоднішній день, дрона моделі XAG P30.

День поля «The Power of Smart» пройде 2 липня на території Дослідно-демонстраційого центру ALFA Smart Agro в с. Черкас.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході – зверніться до представників ALFA Smart Agro в своєму регіоні.

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, що входить в топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені понад 70 продуктів, які вирізняються високою ефективністю і повністю відповідають концепції розумної агрономії. Більшість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції здійснюються за світовими стандартами.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey