Главная / АГРОНОВИНИ / Українські аграрії зможуть уникнути штрафів і вчасно отримати ліцензії на зберігання палива, — НАУ

Українські аграрії зможуть уникнути штрафів і вчасно отримати ліцензії на зберігання палива, — НАУ

Верховна Рада України прийняла законопроект №10359 від 4.06.2019 р., яким передбачено перенесення початку застосування штрафних санкцій за відсутність ліцензій на право зберігання палива з 01.07.2019г. на 01.01.2020 р. Така відстрочка дасть можливість компаніям, які зберігають і використовують паливо для власних потреб привести в порядок пакети документів і отримати ліцензії на зберігання палива без застосування штрафних санкцій. Таку думку висловила Нафтогазова Асоціація України (НАУ) в коментарі для ІА «АПК Інформ». Об этом пишет propozitsiya.com со ссылкой на АПК-Інформ.

«Згідно з чинним законодавством всі об’єкти, на яких здійснюються операції з паливом повинні відповідати будівельним нормам і нормам безпеки, що і підтверджується пакетом дозвільних документів, які компанія повинна мати на кожен такий об’єкт. Не дотримання цих норм призводить до серйозних ризиків для життя та здоров’я громадян, а також матеріальних збитків», — акцентують в асоціації.

Нагадаємо: представники галузевих асоціацій та провідних підприємств України разом з ДП «Адміністрація морських портів України», звернулися до вищих органів державної влади з проханням відстрочити введення в дію нових норм зазначеного законопроекту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна експортувала більшу частину виробленого меду

Україна за підсумками 2019 року збільшила експорт меду на 12,7% – до 55,6 тисячі тонн, ...

David Montgomery Womens Jersey