Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні в другій декаді червня погодні умови призвели до погіршення вегетації пізніх сільгоспкультур

В Україні в другій декаді червня погодні умови призвели до погіршення вегетації пізніх сільгоспкультур

В Україні протягом другої декади червня за жаркої та сухої в більшості областей погоді погіршилися умови для наливу зерна ранніх колосових і вегетації пізніх сільгоспкультур, особливо в тих районах північних, східних і центральних областей, де в червні випало мало опадів (від 5 до 20% норми) і почалася ґрунтова посуха різної інтенсивності. Про це йде мова в агрометеорологічних огляді Укргідрометеоцентру. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Информ.

Відзначається, що протягом декади відбувалося інтенсивне накопичення тепла (суми ефективних температур майже в півтора рази перевищували норму), що призвело до передчасного дозрівання ранніх зернових. Так, в південних областях воскова і повна стиглість зерна озимих наступила на 1,5-2,5 тижні раніше середніх термінів. За повідомленням агрометеорології, в західних областях було відзначено пошкодження колоса озимої пшениці фузаріозом.

При цьому агрометеорологічні умови для формування урожаю пізніх культур, зокрема соняшнику, кукурудзи, сої, були переважно задовільними.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Українська плодоовочева продукція викликала жвавий інтерес покупців із ОАЕ під час World of Perishables

12 листопада у Дубаї стартувала спеціалізована виставка World of Perishables для виробників плодоовочевої продукції, що ...

David Montgomery Womens Jersey