Главная / АГРОНОВИНИ / У Мінагрополітики обговорили питання удосконалення законодавства про реєстрацію та обіг кормів

У Мінагрополітики обговорили питання удосконалення законодавства про реєстрацію та обіг кормів

25 червня у Мінагрополітики відбулася зустріч фахівців Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок з представниками Європейської бізнес-асоціації та вітчизняними виробниками кормів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Під час зустрічі обговорено проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», що набуває чинності 19 січня 2020 року, зокрема, Порядок державної реєстрації кормових добавок.

Крім того, розглянуто механізм реєстрації, перереєстрації та спрощеної реєстрації кормових добавок.

За результатами зустрічі вирішено активізувати роботу щодо співпраці з міжнародними організаціями для визнання еквівалентними вимогам щодо державної реєстрації кормових добавок, встановленим законодавством України про корми, вимоги інших країн. Також вирішено розглянути можливість внесення кормових добавок, що входять до складу готових кормів, зареєстрованих в Україні, до державного реєстру кормових добавок, який буде сформовано з моменту набрання чинності Закону.

Крім того, ЄБА буде надано Мінагрополітики інформацію щодо кількості добавок, які ввозяться на територію України та потребують державної реєстрації, а Державному науково-дослідному контрольному інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок інформацію щодо вартості такої реєстрації.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У «Нібулоні» наближається до завершення збиральна кампанія ранніх зернових

Збиральна кампанія ранніх зернових культур на виробничих філіях ТОВ СП «Нібулон» наближається до завершення. Так, ...