Главная / АГРОНОВИНИ / Аграрно-промисловий комплекс сьогодні практично тримає економіку усієї держави, — Ольга Трофімцева

Аграрно-промисловий комплекс сьогодні практично тримає економіку усієї держави, — Ольга Трофімцева

Успіхи в реалізації державної аграрної політики напряму залежать від ефективності роботи регіональних структурних підрозділів з питань АПК. Адже, сільське господарство – це безпосередньо робота в регіонах, а не тільки у Києві. Тому дуже важливо комунікувати на міжрегіональному рівні, обмінюватися досвідом та навчатися фаховим та практичним речам один в одного. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

На цьому наголосила в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час першої регіональної наради з керівниками структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій щодо ефективності їхньої роботи, яка пройшла в м. Вінниця.

«Мінагрополітики приділяє особливу увагу управлінням АПК в областях, оскільки важливим завданням міністерства є допомога з реалізацією аграрної політики в регіонах. Серед таких завдань – збереження функціоналу департаментів під час реорганізації, визначення стратегії при реалізації державної політики на місцях, оперативність та ефективність прийняття управлінських рішень», — відмітила Ольга Трофімцева.

За її словами, коли у державі будуть відбуватись адміністративно-політичні зміни, варто звертати більше уваги на дорадницько-просвітницьку роботу, яку можуть ефективно здійснювати управління АПК в областях. Зокрема, в Україні створено мобільні інформаційні центри з підтримки розвитку фермерства. Центри надають детальну інформацію щодо державної підтримки і консультують щодо механізму надання фінансових ресурсів.

Ольга Трофімцева також звернула увагу на те, що управління агропромислового розвитку в областях мають стати координаційними центрами реалізації аграрної політики: від підтримки малих виробників до питань прикладної науки в регіонах та координації аграрно-екологічних питань.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Спалено майже 120 гектарів пшениці, — фермер звинувачує фірму Порошенка у пошкодженні врожаю

На Вінниччині фермер приватно-орендного підприємства звинувачує фірму родини Петра Порошенка у пошкодженні врожаю. Збиток оцінили ...

David Montgomery Womens Jersey