Сільське господарство як основний рушій відновлення України

Наталія Супрун

21-22 червня 2022 року в Стамбулі (Туреччина) відбувся Форум з питань глобального економічного впливу на Україну. Під час Форуму доповідачі наголосили, що сільське господарство є однією з головних галузей економіки України навіть у нинішній воєнний час, і саме воно стане основним рушієм її відновлення після закінчення війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Захід був організований Радою з міжнародної торгівлі за участю урядових партнерів з України та Американсько-української ділової ради. Організатори заходу нарахували понад 700 учасників, серед яких були представники бізнес-промислових палат і асоціацій, які разом представляють понад 90% бізнес-спільноти України.

Серед українських провідних спікерів на форумі були Тарас Качка, заступник Міністра економіки України — Торговельний представник України, Костянтин Кошеленко, заступник Міністра цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації, який приєднався онлайн, та Дмитро Наталуха, голова Економічної ради Комітету Верховної Ради, народний депутат України; Галина Янченко, секретар Національної інвестиційної ради України, народний депутат України, та Єлизавета Ясько, голова Комітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин у закордонних справах та міжпарламентському співробітництві, народний депутат України.

Гостей заходу ознайомили з найважливішими майбутніми інфраструктурними можливостями та шляхами, якими міжнародні партнери можуть зробити внесок у відбудову нової України та спільного майбутнього економічного процвітання. Ключові висновки щодо розвитку сільського господарства допоможуть представникам галузі сформувати бізнес-стратегію для планів відновлення:

  • Сільське господарство збільшить свою вартість у національному ВВП. Ті інвестори, які готові ризикувати зараз, отримають додаткові переваги від того, що вони першими займуть свою нішу.
  • Переробка харчових продуктів покращить продуктивність сільського господарства.
  • Виробництво рідкого біопалива сприятиме підвищенню енергонезалежності. Якщо порахувати всі технічні олійні культури, які експортує Україна і які використовуються в інших країнах для виробництва біопалива, то це може скласти близько 2 млн тонн палива на рік.
  • Ділова репутація — основа бізнесу для наступних поколінь, зокрема йдеться про важливість вибору правильних партнерів із правильними цінностями, в тому числі тих, хто виходить з ринку росії, як приклад етичного та репутаційного підходу до бізнесу.
  • Ці висновки вже співвідносяться з баченням найбільших іноземних інвесторів щодо їх присутності в Україні. Будучи найбільшою міжнародною сільськогосподарською компанією, яка присутня в Україні протягом кількох десятиліть, Corteva Agriscience засвоїла стійкість до несприятливих подій і продовжує зосереджуватися на своїх довгострокових цілях. 

    Джерело: propozitsiya.com

    No votes yet.
    Please wait...

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *