Сільське господарство — на другому місці за кількістю виявлених неоформлених працівників

З 1 липня в Україні проведено 2268 інспекційних перевірок та виявлено 7854 неоформлених працівники. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Кабміну.

Середня кількість виявлених незадекларованих працівників становить майже 5 осіб на одного перевіреного роботодавця. Найбільшу кількість неоформлених працівників виявлено у таких сферах: заклади харчування, сільське господарство, торгівля.

У регіональному розрізі найбільше незадекларованих працівників виявлено в Одеській (592), Київській (556) та Запорізькій (549) областях.

Також у ході проведених інспекційних заходів укладено трудові договори із 3299 працівниками. Крім того, спостерігається збільшення кількості офіційно оформлених працівників. Так, за останній тиждень було офіційно оформлено 70133 працівники, це на 3351 працівника більше, ніж за відповідний період минулого року. Взагалі з початку інспекційної кампанії кількість належним чином оформлених працівників збільшилася на майже 49 тисяч у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *