Сімейні фермерські господарства уперше отримали компенсацію ЄСВ

Мінагрополітики спрямувало на позабюджетний рахунок 389,724 тис. грн для надання додаткової фінансової підтримки сімейним фермерським господарства через механізм доплати на користь застрахованих осіб, сказав міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.gov.ua.

«Нарешті після підписання Постанови вдалося перерахувати близько 400 тис. грн на позабюджетний рахунок як допомогу сімейним фермерським господарствам у частині ЄСВ», — розповів Лещенко.

Він додав, що наразі кошти вже надійшли на рахунки сімейних фермерських господарств у Державному пенсійному фонді. Це доплати за 2020 рік та І і ІІ квартали 2021 року.

Міністр зауважив, що ці кошти передбачалося виплатити і у 2020 році проте в зв’язку з відсутністю програмного забезпечення взаємозв’язку Державної податкової служби з Державною казначейською службою це зробити не вдавалося.

Порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *