Складові ефективності ЗЗР та результати тестування нових препаратів — як пройшла зустріч Клубу новаторів

Вплив якості води на ефективність препаратів захисту рослин, цифрові рішення xarvio™ та результати посівного сезону 2019 року обговорювали українські аграрії під час четвертої зустрічі «Клубу новаторів агробізнесу».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

У конференції взяло участь 23 агровиробники з усієї України. Члени Клубу Новаторів вже другий рік поспіль першими тестують нові препарати BASF, досліджують їхню ефективність у боротьбі з хворобами, шкідниками й бур’янами та аналізують отриману інформацію. 2019-го підприємці використовували на власних полях препарати Архітект™, Адексар® СЕ Плюс, Стеллар® Плюс, Корум®. Також випробовували технологічні рішення платформи xarvio™.

«Для BASF дуже важливо мати змогу обмінюватися досвідом з аграріями. Наші експерти знають все про дію препаратів. Разом з тим аграрії практично щодня застосовують їх у полях. Тому дуже цінно мати формат, за якого підприємці-новатори випробовують і дають зворотній зв’язок щодо нових продуктів у різних регіонах. Це дозволяє нам постійно вдосконалюватися», — заявив Матіас Хорш, директор з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

За підсумками 2019 року аграрії з різних областей — Хмельницької, Львівської, Рівненської, Вінницької, Одеської — завдяки застосуванню препаратів Корум®, Стеллар® Плюс, Адексар® СЕ Плюс, збільшили власні врожаї порівняно з попереднім роком. 

Наприклад, ТОВ «Подільський бройлер» (Хмельницька обл.) з 34 ц/га наростив врожай соняшника до 37 ц/га, а АФ «Лугове» (Львівська обл.) збільшив збори соняшника до 38 ц/га проти 34 ц/га. Також у частини господарств зростали врожаї зернових, кукурудзи та сої, не зважаючи на екстремальні погодні умови. 

«Сою ми посіяли ще до Великодня. Трохи раніше, ніж минулого року. Через великі опади ми не змогли вчасно обробити посіви від бур’янів — тому гербіцид Корум® якраз став у нагоді. Лобода на момент обробки вже мала 3-4 пари листків, осот був вищий за сою, також на полі поширилися щириця, герань, різні види гірчаків та дводольних бур’янів. Інші препарати в такій ситуації ми навіть не розглядали», — прокоментував Микола Тімош, агроном із захисту рослин ТОВ «Подільський бройлер».

Під час конференції експерти BASF також презентували результати досліджень впливу якості води на ефективність ЗЗР, а також тему зменшення норми робочого розчину теж не оминули. Найбільш розповсюдженою нормою наразі є 200 літрів на гектар, наприклад для фунгіцидних обробок. Технічні спеціалісти BASF довели: ефективність препаратів компанії з зареєстрованими зменшеними нормами робочого розчину не змінюється при малооб’ємному обприскуванні (за умови дотримання усіх необхідних вимог).

Крім того, на грудневій зустрічі новатори детально ознайомилися з новими технологічними можливостями BASF. Серед новинок – інтеграція у платформу xarvio™ даних метеостанцій Arable Labs. Також для зручності у платформі xarvio™ FIELD MANAGER розробники покращили інтерфейс налаштування, додали можливість формувати карту підживлення та керувати одразу кількома господарствами. 

Під час усієї конференції аграрії вкотре демонстрували на власному досвіді: не варто уникати інноваційних рішень та економити на протруйниках, якісних фунгіцидах, рістрегуляторах, інсектицидах і гербіцидах. Адже комплексний захист рослин може дати гарний врожай і фінансовий результат навіть у рік з несприятливими погодними та природніми умовами.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *