Главная / АГРОНОВИНИ / Сьогодні компанія «Сингента» святкує своє 19-річчя

Сьогодні компанія «Сингента» святкує своє 19-річчя

За цей досить тривалий час компанія «Сингента» досягла значних успіхів і для мільйонів підприємств, які працюють у сільськогосподарській галузі всього світу, стала надійним і постійним партнером по бізнесу.

Саме в найкращій якості насіння сільськогосподарських культур, передових технологіях виробництва засобів захисту рослин та інноваційних підходах щодо технологій вирощування культурних рослин і полягає надійність та високий професіоналізм компанії.

А дотримання спеціалістами компанії найвищих стандартів у виробництві і бізнес-етиці, базованих на принципах прозорості, справедливості і сумлінності постійно «підкуповує» і приваблює нових партнерів.

В цей визначальний день колектив ТОВ «Юнівест Медіа» вітає одного з найкращих своїх партнерів — компанію «Сингента» зі святом її народження та від щирого серця бажає, щоб набутий цінний досвід і високі результати роботи на аграрному поприщі з кожним роком примножувалися, ставали дедалі інноваційнішими та приваблювали все більше партнерів.

Нехай вас супроводжують удача та ентузіазм.

Бажаємо компанії «Сингента» подальшого процвітання, а кожному із співробітників — здоров’я, щастя, любові, сімейного достатку і, звичайно ж, ефективної роботи.

 

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Глобальний попит на добрива у зв’язку з коронавірусом не знизився, — АГТ

David Montgomery Womens Jersey