Сorteva Agriscience виділила понад 1 млн грн на розвиток жіночого фермерства в Україні

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосила  переможниць конкурсу проєктів розвитку фермерства в рамках освітньо-грантової програми TalentA-2023. Corteva надала чотири гранти на загальну суму понад 1 млн грн на розвиток власного бізнесу та соціальну допомогу громадам під час повномасштабної війни в Волинській, Чернігівській та Дніпропетровській областях.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Сorteva Agriscience.

Цьогоріч в програмі взяли участь 134 учасниці, що є абсолютним рекордом за роки існування програми. Після навчального блоку, фіналістки за допомогою менторів розробили проєкти, спрямовані на розвиток власного бізнесу та підтримку громад. Експертна рада розглянула та оцінила запропоновані ідеї та за результатами оцінювання обрала чотирьох учасниць, які отримали гранти від Corteva Agriscience.

Ірина Бандура, Волинь – проєкт «Перепелятко-Бандурятко: від яйця до м’яса». На фермі з вирощування перепілок буде створено виробництво охолодженого перепелиного м’яса, що дозволить збільшити річний прибуток підприємства, а також допоможе покращувати раціон харчування хворих Волинського обласного госпіталю ветеранів війни завдяки щомісячній передаючі для пацієнтів частини виробленої продукції.

Ірина Данильченко, Чернігівщина – проєкт «Поросятко в кожен хлів». На початку повномасштабного вторгнення в район, де розташовано підприємство Ірини, не було змоги доставляти корми і ветеринарні препарати. Тварини голодували та хворіли, а після деокупації потребували тривалої реабілітації. Завдяки гранту на свинофермі буде реалізований проєкт реконструкції та покращення умов свинарника-маточника, збільшення кількості свиноматок та заохочення свинарства в регіоні 50 родин громади, які отримають безкоштовних поросят.

Євгенія Молчанова, Дніпропетровщина – проєкт «Підвищення безпеки та ефективності виробництва харчових продуктів». У вересні минулого року на територію ферми впала збита ракета, яка пошкодила інфраструктуру ферми, та через неї загинуло десять тварин. Але ферма продовжує розвиватися – сироваріння, зелений та гастротуризм, сеанси реабілітації з використанням методів зоотерапії, іпотерапії та інших альтернативних методів відновлення для вразливих категорій населення. За рахунок гранту в цеху сироваріння буде встановлено нове обладнання, що зробить продукцію цеху більш безпечною та дозволить збільшити виробництво сиру, а також будуть створені робочі місця та організоване навчання інших фермерів в прифронтових областях започаткуванню та веденню зеленого туризму. 

Аліна Скрипник, Дніпропетровщина – проєкт «Переробка насіння соняшника на ядро для виробництва олії». Компанія, яка займається вирощуванням зернових та олійних культур, реалізуватиме проєкт з перероблення насіння соняшника для виробництва олії. Коштом гранту підприємиця створить робочі місця, надасть доступ жителям громади до якісного і корисного продукту локального виробництва, а родини з вразливих категорій матимуть змогу отримувати олію безкоштовно.

Дізнатися більше про TalentA-2023 можна за посиланням та у соціальних мережах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *