Steyr оновлює свої трактори

Steyr 4120 Kompakt

Австрійський виробник тракторів Steyr обладнує свої найпопулярніші лінійки Multi і Kompakt новим 3,6-літровим двигуном. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Відмінностями нового двигуна є підвищені потужність і крутний момент. У трьох моделях потужністю 100–120 к. с. лінійки Multi та п’яти моделях лінійки Kompakt потужністю 80–120 к. с. 3,4-літровий двигун екологічного стандарту Stage IV замінений на 4-циліндровий 3,6-літровий двигун, який характеризується прямим вприскуванням і має 4 підшипники на кожен циліндр, тоді як у його попередника було два. Попри збільшення потужності габарити двигуна залишилися старими.

В моделях Multi 4100 і 4110 крутний момент тепер більший на 5%, а в деяких моделях Kompakt це збільшення досягає 10%. А його максимальне значення досягається вже при 1300 об/хв., а не при 1500, як раніше, що свідчить про підвищення ефективності використання пального.

Також зручнішим стало обслуговування трактора за рахунок того, що доступ до фільтрів здійснюється з однієї й тієї самої сторони.

Оновлено і найпотужнішу лінійку виробника — Terrus СVT. Нове покоління тракторів Terrus СVT, що включає три моделі потужністю 250, 270 і 300 к. с., отримало оновлений дизайн та нові можливості технологій контролю і зв’язку. Серед оновлень — повністю новий підлокітник з панеллю управління Multicontroller III, сенсорний монітор Infomat 1200. Лінійка стала першою, в якій було впроваджено систему STEYR S-Fleet, яка забезпечує одночасний двосторонній обмін даними.

Преміальна лінійка тракторів Steyr втілює максимальні можливості з контролю та точного землеробства, обміну даними і впровадження різноманітних цифрових додатків. Відтепер є можливість дистанційного моніторингу клапанів з кольоровою індикацією, а монітор з високим розрізненням Infomat 1200 сумісний з ISOBUS. Монітор дає змогу керувати роботою гідравліки, ВВП, двигуна і трансмісії та бачити зображення з камер переднього і заднього огляду. Дані про роботу трактора і агрегатованих знарядь записуються негайно в автоматичному режимі й доступні на комп’ютері фермера через сайт MySTEYR.com або на мобільних пристроях через мобільний додаток S-Fleet. Це дає змогу слідкувати за розташуванням трактора, показниками продуктивності і отримувати наперед інформацію про потребу в дозаправці, наприклад. Якщо власник трактора надасть дозвіл, то можливість дистанційного моніторингу трактора може отримати і дилер, який зможе розпізнати ранні ознаки неполадок. Великі шибки забезпечують хороший огляд з кабіни, рівень шуму знижено до 66 дБ, а для внутрішньої оббивки кабіни використано ті самі матеріали, що застосовуються в дорогих автомобілях.

Нові трактори Terrus СVT випускатимуться у двох виконаннях. Перше — Evolution — передбачає гідравліку потужністю 165 або 220 л/хв, 4-швидкісний ВВП, електронні паркувальні гальма, комфортну кабіну з кондиціонером, амортизацію кабін і передньої осі, тощо. Друге — Excellence — має дещо розширену комплектацію.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *