Страхові компанії готові страхувати судна в зерновому коридорі за умови його відновлення

Lloyd’s of London веде переговори з ООН щодо надання страхового покриття для поставок українського зерна, якщо вдасться досягти нової угоди щодо Чорноморського коридору, повідомив генеральний директор компанії Джон Ніл.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

«Ми ведемо активні дискусії з ООН щодо того, як це може статися», – сказав Ніл, додавши, що ці розмови включали ймовірність того, що покриття, можливо, доведеться структурувати інакше, ніж раніше.

«Чи щасливі ми і чи зможемо ми продовжувати забезпечувати страхування на випадок, якщо коридор можна буде відновити? Відповідь на це питання – так», – сказав Ніл в інтерв’ю Reuters.

Забезпечення страхового покриття має вирішальне значення для вантажів, що відправляються з України.

«За відсутності втручання ООН і дозволу ООН ми б не санкціонували страхування», – сказав Ніл.

За його словами, ринковий збиток Lloyd’s за вирахуванням перестрахування від конфлікту в Україні становив 1,4 мільярда фунтів стерлінгів (1,74 мільярда доларів).

Ніл додав, що ринок Lloyd’s також готовий запропонувати підтримку гравцям, які працюють в українському національному страховому секторі.

«Ми ведемо розмови з тими на місцях – що ми можемо зробити, щоб допомогти вам і підтримати вас? Вам потрібна перестраховка, вам потрібна потужність?»

Страхова компанія Beazley покривала судна в зерновому коридорі, а також в окремому гуманітарному каналі, який Україна створила останніми тижнями, щоб дозволити суднам, які застрягли в Україні, вийти, заявив її генеральний директор Адріан Кокс.

«Ми працюємо на цьому ринку, щоб забезпечити страхування, необхідне для того, щоб ці судна почали рух», – додав Кокс.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *