Свій «рекордний» врожай зерна росія не може продати через санкції

Російські аграрії зазнають колосальних збитків через санкції Заходу. За підсумками 2022 року їм не вдалося реалізувати десятки мільйонів тонн свого рекордного врожаю: зерно просто пропадає в сховищах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.

Зазвичай рф вдається реалізувати на ринку до 70% свого врожаю в першій половині сільськогосподарського року, проте в поточному сезоні реалізація врожаю склала лише 50-56%, пише The Moscow Times.
Видання провело опитування серед аграріїв, які підтвердили, що через санкції сільгоспкомпанії тримають від 37 до 80% врожаю в своїх сховищах.

Як говориться в дослідженні консалтингової компанії «Яків і партнери» (раніше McKinsey), щонайменше 46% російських компаній тепер не знають, куди подіти десятки мільйонів тонн зерна, які не вийшло продати через санкції.

«У поточних цінах в зоні ризику, зазвичай пов’язаного з довгостроковим зберіганням зерна, виявляються запаси на суму близько 260 млрд руб. Для того щоб дана цифра не збільшилася, Росії необхідно буде експортувати щомісяця обсяг зернових, близький до рекордного, – понад 4 млн тонн», – заявили в організації.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *