Біорізноманіття та виробництво біогазу йдуть рука об руку — це результат двох дослідницьких проєктів. Тому в майбутньому буде заохочуватися багаторічне вирощування дикорослих рослин (квіткових сумішей) в якості системи культивування на орних землях Нижньої Саксонії, заявляє Альфонс Детер.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.
Міністерство сільського господарства Нижньої Саксонії, Німеччина, в даний час готує відповідну програму разом з регіональним Міністерством навколишнього середовища.
Метою гранту є розробка екологічно цінного і в той же час економічно життєздатного доповнення до вирощування традиційних енергетичних культур. Директива набуває чинності 1 липня.
В рамках нового запобіжного фінансування фермерські господарства та лісогосподарські підприємства можуть застосовувати суміші дикорослих рослин на ділянках своїх орних земель влітку 2021 або 2022 року.
В якості насіннєвої суміші можна використовувати суміш полину, алтею (цю культуру називають ще «оксамитовою тополею»), еспарцету, жовтої ромашки (або пупавки фарбувальної), фенхелю, буркуну жовтого, коров’яку (вербаскума) і люцерни.
Використання рослин з другого року зростання може бути реалізовано в якості альтернативного вихідного субстрату в біогазових установках.
Субсидування посадки квітучих дикоросів має створити різноманітні середовища проживання для комах і диких тварин, знизити ризик стоку добрив у водойми і знайти шлях відходу від монокультури кукурудзи (в даному регіоні).
Джерело: propozitsiya.com