Таке авто фермеру стане в нагоді

У Києві на виставці комерційного та спеціального транспорту ComAutoTrans 2023 показали український електричний пікап від нового автомобільного бренду LUAZ Motors, який стане в нагоді фермерам, і не тільки.  

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на autocentre.ua.

Під назвою LUAZ Motors у Києві буде розгорнуто великовузлове складання компактних пікапів на електротязі, які відносяться до транспортних засобів категорії L7e-CU.

І два з них уже були представлені на стенді. Це машини з одно- та дворядними кабінами, виготовлені китайською компанією Hebei Kaiyun Motors. Машина поетапно наповнюватимуть і українські комплектуючі: сидіння, колісні диски, скло, рама, а в перспективі – і електромотор.

Пікапи укомплектовані 5-кіловатним електромотором із приводом на задні колеса. У планах також створити версію 4х4 – з ще одним мотором, для приводу передніх коліс. Місткість акумуляторної батареї, до речі, вітчизняної розробки становить 6,14 кВт і її вистачає на пробіг до 100 км. Можна встановити до трьох таких модулів, на яких машина зможе проїхати до 300 км. Крім того, як опція можлива комплектація бензиновим подовжувачем ходу на 7 кВт з витратою палива 1 л на 100 км.

LUAZ із дворядною кабіною має вантажопідіймальність 1000 кг, габаритну довжину 3475 мм, ширину 1375 мм та висоту 1550 мм. Споряджена маса – 550 кг. І цю машину можна замовити за ціною 190 тис. грн. Щоправда, це без батарей, за кожний модуль АКБ потрібно доплатити ще 45 тис. грн.

У комплектацію входять панель приладів з 5-дюймовим OLED-дисплеєм, 7-дюймовим екраном тачсрин для Android мультимедійної системи з GPS, камера заднього виду та ін. Перші машини покупці повинні отримати вже у вересні. Також на стенді LUAZ Motors відбувся показ зарядних станцій, розроблених спільно з компанією ОCTA Energ. Вони можуть бути одно-, дво- та трипортовими, потужністю від 22 до 66 кВт/год. Тип можливих роз’ємів: Type 1, Type 2, GB/T.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *