Главная / АГРОНОВИНИ / Taranis розробили рішення, яке виявляє бур’яни та рекомендує гербіциди

Taranis розробили рішення, яке виявляє бур’яни та рекомендує гербіциди

Стартап Taranis отримав $20 млн інвестицій на впровадження рішень, які не тільки ідентифікують бур’ян на ранній стадії, а й пропонують гербіциди для внесення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на aggeek.net.

Taranis — це міжнародний агротехнологічний стартап, який застосовує технології “глибокого навчання” в своїх продуктах. Платформа компанії допомагає фермерам підвищити врожайність, зменшивши витрати.

Основний продукт компанії — аерознімки з ультрависокою роздільною здатністю (UHR). Камера фіксує зображення над полем, фокусуючись на невеликій висоті. Ця технологія дозволяє мінімізувати розмиття зображення під час руху, а завдяки роздільній здатності зображення (0,3-0,5 мм на піксель), датчики Taranis можуть виявити навіть комаху.

На основі вимірювань, зроблених під час зйомки UHR, аерокосмічна платформа AI2 розбирає кожен сегмент сітки, збільшуючи масштаб фотографій рослини на 0,5 пікселя. Потім кожне зображення аналізується за допомогою технології “глибокого навчання”, яка працює як автоматизований агроном, оцінюючи здоров’я рослин.

Платформа Taranis генерує автоматизовані звіти, які повідомляють про наявність бур’янів та створює карти для максимально точного внесення гербіцидів. Технологія AI2 може виявляти бур’яни з моменту їх виникнення, автоматично класифікувати їх та пропонувати гербіциди для кожного типу бур’яну. Також інноваційні функції платформи дозволяють розраховувати кількість поживних речовин, вміст води в ґрунті та температуру рослини.

Компанія працює у 6 країнах світу, у 2018 році вийшла й на український ринок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала й прибутковість її вирощування. До ...

David Montgomery Womens Jersey