Тепличні комбінати завершують сезон томатів

На поточному тижні практично всі тепличні комбінати України заявили про завершення сезону реалізації поточного обороту томатів, внаслідок чого пропозиція даної продукції на ринку дещо знизилася. Але навіть ця обставина не зупинила зниження відпускних цін у сегменті місцевого томата.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Деякі оптові компанії, як і раніше, утримувалися від закупівель місцевого томату, аргументуючи свою позицію низькими темпами збуту цієї продукції в роздробі. Решта компаній, як правило, купували томат невеликими партіями виключно для поточних продажів, плануючи при цьому збільшити обсяги закупівель безпосередньо перед новорічними святами. В умовах, що склалися, продавці для активізації темпів збуту змушені були знизити відпускні ціни, і наразі пропонують томат з місцевих тепличних комбінатів по 40-60 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Читайте також: Ціни на цибулю за тиждень зросли на 20%.

Додамо, що наразі місцевий томат в Україні коштує вже в середньому на 27% дешевше, ніж роком раніше. При цьому, основну пропозицію на українському ринку на сьогодні становить імпортний томат виробництва Туреччина.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *