Тепличний томат дорожчає другий тиждень поспіль

На українському ринку вже другий тиждень поспіль зберігається тенденція зростання цін на тепличні томати. Головною причиною чергового подорожчання стало скорочення вибірок томату в українських тепличних комбінатах, що призвело до зниження обсягів пропозиції даної продукції на ринку. При цьому, пропозиція помідорів з відкритого ґрунту впала до мінімуму, оскільки багато господарств сьогодні фактично завершили сезон їх продажу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Тільки з початку поточного тижня ця продукція в українських тепличних комбінатах стала дорожчою в середньому на 26%. Сьогодні виробники готові відвантажувати тепличний томат по 20-30 грн/кг залежно від якості та калібру.

Як зазначають самі виробники, вкотре підвищити відпускні ціни в сегменті тепличного томату їм дає змогу значна активізація попиту: дедалі більшу зацікавленість у придбанні томату почали проявляти місцеві роздрібні мережі та оптові компанії. Крім того, значну підтримку ціновому зростанню надає і подорожчання ґрунтового помідора, а також обмежена пропозиція цієї продукції як відкритого, так і закритого ґрунту.

Попри чергове подорожчання, тепличні томати в Україні наразі все ж коштують у середньому на 29% дешевше, ніж на початку вересня 2022 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *