Топ-3 українських виробників органічних бакалійних продуктів

Бакалійні продукти — це фундаментальний компонент нашого споживчого кошика. Крупи, пластівці, борошно — для багатьох українців це не просто продукти щоденного вжитку, а справжня основа нашого харчування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на brandstory.

BrandStory разом з «Органік Стандарт» підготували рейтинг брендів, які виробляють найкорисніші крупи, пластівці, борошно та інші бакалійні продукти.

1-ше місце: Екород

Торгова марка «Екород» належить компанії «Органік Оригінал», яка працює на ринку з 2011 року. Компанія спеціалізується на виробництві борошна, круп, бобових, соняшникової олії, а також органічних кукурудзяних паличок. Вони мають найбільший асортимент органічних круп і борошна в Україні.

Компанія має європейський органічний сертифікат та використовує маркування ЄС органічного продукту «Євролисток», є сертифікованими «Органік Стандарт» відповідно до українського законодавства а також має сертифікат ISO 22000, який гарантує безпечність виробництва харчових продуктів.

До початку повномасштабної війни, компанія успішно експортувала свою продукцію до В’єтнаму, Великої Британії, США, але наразі їхня основна увага зосереджена на внутрішньому ринку. Продукція широко представлена в національних мережах, таких як «Сільпо», «МегаМаркет», Good Wine, Auchan, Novus та інших.

2-ге місце: Сквирянка

Торгова марка «Сквирянка» належить Сквирському комбінату хлібопродуктів, який був заснований у 1931 році. З 2014 року компанія почала впроваджувати органічне виробництво на підприємстві. Продукція компанії відповідає органічному міжнародному стандарту ЄС,також має сертифікат BIO SUISSE ORGANIC, Швейцарія. Контроль виробництва здійснюється «Органік Стандарт». Крім того, отримані сертифікати HALAL і «Кашрут», що підтверджують відповідність продукції певним вимогам харчування.

Асортимент органічної продукції налічує 59 найменувань, в тому числі різноманітні крупи, пластівці та борошно, зокрема борошно, яке призначене для продуктів дитячого харчування.

Продукцію під брендом «Сквирянка» можна знайти у майже всіх країнах ЄС, у таких мережах, як Carrefour, Eurospar, Auchan (Польща), MixMarkt та інших місцевих мережах. В Україні продукція представлена у всіх провідних національних супермаркетах («Сільпо», «МегаМаркет», METRO, Auchan, Fozzy, Novus тощо), магазинах здорового харчування та органічних лавках.

3-тє місце: Галекс-Агро

Торгова марка належить ПП «Галекс-Агро», яке було засноване у 2008 році та представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств (ТОВ «Органік Мілк», ТОВ «Органічний м’ясний продукт», ФГ «Домашня курочка»). Компанія спеціалізується на виробництві фасованих круп, таких як гречана крупа, крупа пшенична, крупа зі спельти, вівсянка плющена, вівсяні пластівці, крупа пшоно та борошно.

Вся агропродукція та виробничі потужності відповідають органічним стандартам ЄС і приватному стандарту BIO SUISSE ORGANIC, Швейцарія Виробництво є під контролем органу сертифікації «Органік Стандарт». Загалом, компанія обробляє понад 10 тис га землі, яка має статус сертифікованого органічного сільського господарства.

Продукція під брендом «Галекс-Агро» доступна в більшості національних мереж, таких як Auchan, Good Wine, «МегаМаркет», «Фора», «Велика Кишеня», WineTime і багатьох інших. А також в місцевих магазинах здорового харчування в Харкові, Одесі, Львові, Житомирі та інших містах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *