Главная / АГРОНОВИНИ / Три підприємства МХП отримали європейські сертифікати відповідності стандартам ISCC EU

Три підприємства МХП отримали європейські сертифікати відповідності стандартам ISCC EU

Три підприємства Групи МХП («MHP trading FZE», ТОВ «ЛК Юкрейн Груп» і ТОВ «Катеринопільський елеватор») в липні 2019 р. отримали сертифікати відповідності європейським екологічним стандартам ISCC EU. Про це 16 липня повідомила прес-служба компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Зараз вже недостатньо, щоб елеватори і рослинницькі підприємства МХП відповідали вимогам законодавства України та кращих світових практик. Тепер за допомогою зовнішньої сертифікації та незалежних аудиторів ми також повинні упевнитися в тому, що наші постачальники ріпаку та кукурудзи, а також елеватори, які надають послуги для Групи МХП та її незалежних партнерів, теж відповідають вимогам українського законодавства та стандартів ISCC», — розповів головний еколог МХП Олександр Семенець.

МХП і в майбутньому має намір сертифікувати свої підприємства за стандартом ISCC EU, а також провести в рамках сертифікації необхідні виїзні аудити незалежних постачальників ріпаку, кукурудзи та підприємств, що надають послуги з їх зберігання для Групи.

Стандарт ISCC EU (International Sustainability and Carbon Certification) — програма добровільної сертифікації виробників та постачальників, яка створена на основі Європейської директиви з поновлюваних джерел енергії (RED) і охоплює найширший спектр виробничо-агрономічних, управлінських, логістичних, екологічних та соціальних аспектів виробництва біомаси. Сертифікати стандарту ISCC EU визнають всі країни світу.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey