USAID надає гранти на підтримку ОТГ та створення потужностей з переробки фруктів, – ВАР

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) інформує про надання Проектом USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» грантів, спрямованих на розвиток аграрного бізнесу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-служба ВАР.

Перший з зазначених грантів Проект «Агросільрозвиток» надаватиме на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах. Очікується, що сума кожного гранту для ОТГ коливатиметься від 270 тис. грн до 675 тис. грн. Остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

У рамках цієї програми USAID планує підтримати ініціативи з розвитку інвестиційних проектів у двох категоріях ОТГ:

  • Громади у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях;
  • Громади, які самостійно підписали, або на території яких розташовані господарства, що підписали Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток».

В Проекті USAID зазначають, що можливими напрямками отримання фінансування у рамках цієї програми можуть бути: закупівля нового обладнання, проектування, розробка документації, залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, розробка інформаційно-комунікаційних рішень, впровадження нових IT-технологій, інформаційні та публічні заходи тощо.

В Агентстві підкреслюють, що заявки на отримання гранту з підтримки ОТГ будуть прийматися до 29 березня 2019 року.

Другий з зазначених грантів Проект USAID «Агросільрозвиток» спрямований на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів на малих та середніх аграрних господарствах. Його метою є pозширення ринків та обсягів збуту фруктів та продуктів їх переробки зі збільшеною доданою вартістю.

В результаті реалізації цієї грантової програми Проект USAID очікує досягнення принаймні трьох з п’яти зазначених нижче результатів:

  • Створення доданої вартості внаслідок впровадження сучасних, або покращення існуючих технологій;
  • Збільшення частки експортованої продукції щонайменше на 30%;
  • Впровадження міжнародних стандартів НАССР;
  • Залучення додаткових інвестицій;
  • Залучення не менше 20 малих і середніх підприємств та не менше 100 домогосподарств – учасників маркетингового ланцюга.
  • Заявки на отримання цього гранту прийматимуться до 18 січня 2019 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *