Главная / АГРОНОВИНИ / В AGCO/Fendt зміниться керівництво

В AGCO/Fendt зміниться керівництво

AGCO оголошує про те, що з 1 січня 2020 року відбудуться кадрові перестановки в компанії.

Повідомляє propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії AGCO.

 

  •  Крістоф Греблінгхофф (53 роки) займе посаду голови правління AGCO/Fendt, змінивши на цій посаді виконавчого директора Fendt Петера-Йозефа Паффена. Греблінгхофф відповідатиме за стратегічний і операційний бізнес Fendt для регіону EME (Європа, Близький Схід), а також за виробничі майданчики компанії AGCO на території Німеччини.
  •  Інгрід Буссегер-Мартін (48 років) займе посаду керуючого директора відділами фінансів та інформаційних технологій в AGCO/Fendt, змінивши на цій посаді керуючого директора Міхаеля Гшвендера. Вона буде відповідати за відділи фінансів та інформаційних технологій.
  •  Петер-Йозеф Паффен (65 років), віце-президент, бренд-директор Fendt і голова управління AGCO/Fendt, і Міхаель Гшвендер (63 роки), віце-президент і фінансовий директор, підуть у відставку з посад керівників директорів AGCO GmbH Marktoberdorf у кінці грудня 2019 року.
  •  Д-р Геріберт Райтер, віце-президент і генеральний директор відділу з досліджень і розробок, закупівель і обслуговування клієнтів, і Еккехарт Глезер, віце-президент і генеральний директор з виробництва, залишаються в керівництві AGCO/Fendt.

 

Мартін Х. Ріхенхаген, голова, президент і генеральний директор корпорації AGCO: «За останні десять років Петер-Йозеф Паффен разом зі своєю командою вивів високотехнологічний бренд Fendt на нову висоту. Завдяки стратегії Fendt 2020 і сміливим планам зростання, фірма Fendt домоглася прибуткового зростання, значно розширивши програму повноцінного асортименту Fendt і стимулюючи глобалізацію бренду».

«Міхаель Гшвендер успішно розширив і дуже професійно керував відділом фінансів та інформаційних технологій в Марктобердорфі. Fendt — безумовно, найуспішніший бренд в групі AGCO. Я хотів би подякувати Міхаелю Гшвендеру особисто, а також від імені всіх акціонерів AGCO, Ради AGCO і всіх співробітників AGCO за його високі досягнення, і ми бажаємо йому всього найкращого в майбутньому», — резюмував Мартін Х. Ріхенхаген.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Страшний сон для заробітчан — британці створили робота-збирача ягід

Bosch уклав партнерську угоду з британським відділенням Field Robotics, щоб прискорити розробку роботів для збору ...

David Montgomery Womens Jersey