Главная / АГРОНОВИНИ / В Англії створили робота-фермера, який збирає салат

В Англії створили робота-фермера, який збирає салат

Дослідники відзначають, що робот продемонстрував вражаючі результати ідентифікації з частотою успішної локалізації 91%. Інженери з Кембриджського університету презентували робота-фермера Vegebot, який вміє збирати салат айсберг, повідомляє New Atlas. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

За інформацією видання, деякі культури, такі як пшениця або картопля, відносно легко збирати механічним способом у великих масштабах, але інші культури, такі як салат айсберг, все ще вимагають ретельної людської праці.

«На даний момент збирання врожаю — це єдина частина циклу виробництва салату, яка здійснюється вручну, і це вимагає дуже великих фізичних зусиль», — розповіла дослідниця Джулія Кай, яка розробила «комп’ютерний зір» для робота.

Спочатку робот визначає здорові і дозрілі качани салату, використовуючи алгоритм на основі штучного інтелекту, навчений на зображеннях культури, а також на реальних зразках в лабораторних умовах.

Після цього машина вирізає качан, роблячи зріз в потрібному місці не полишаючи зайвих листків.

Дослідники відзначають, що робот продемонстрував вражаючі результати ідентифікації з частотою успішної локалізації 91%.

Поки Vegebot працює не так швидко і ефективно, як людина. Робот витрачає 32 секунди на визначення зрілості салату, але в майбутньому подібні технології можуть вирішити проблеми дефіциту робочої сили в сільському господарстві, а також зменшити кількість харчових відходів.

До інформації: гуманоїдного робота Atlas компанії Boston Dynamics навчили пересуватися серед руїн і безладу, а також проходити боком крізь вузькі отвори.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Без заробітчан не впораються. Принц Чарльз закликав британців допомогти зібрати врожай

Принц Чарльз Після введення карантинних обмежень у Британії не вистачає робочих рук для сільського господарства. ...

David Montgomery Womens Jersey