В чергах на польському кордоні зібралось майже 3,5 тисячі вантажівок

Наразі в черзі на українсько-польському кордоні перебуває близько 3,5 тисяч вантажівок. Протестувальники продовжують блокувати чотири пункти пропуску на кордоні, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, що польські перевізники вже місяць блокують чотири пункти пропуску: «Рава-Руська-Гребенне», «Ягодин-Дорогуск», Краківець-Корчова», «Шегині-Медика».

В черзі перебувають майже 3,5 тисячі автомобілів. Найбільше навпроти «Шегині», – 1200 одиниць й «Ягодин», – 900 одиниць.

Як пояснив Демченко, протягом доби певний рух відбувається, втім динаміки, яка була до 6 листопада, немає. Найменший рух фіксується на пункті пропуску «Ягодин», хоча це найбільший інфраструктурний напрямок.

«Власне, ті впровадження щодо напрямку пункту пропуску «Угринів», коли порожні вантажні транспортні засоби вагою з понад 7,5 тонн можуть перетинати кордон на виїзд з України – поки що не бачимо послаблень з того боку, щоб впровадження певних домовленостей давали поштовхи для збільшення транспортних засобів», – додав Демченко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *