Главная / АГРОНОВИНИ / В Індії очікується посуха. Що буде з цінами на продовольство на другому за обсягом ринку світу?

В Індії очікується посуха. Що буде з цінами на продовольство на другому за обсягом ринку світу?

За сезон мусонів (червень-вересень) в Індії, як прогнозується, кількість опадів буде на 43% нижчою за середню багаторічну. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Indian Express.

Крім того, за весну, яку ще називають в Індії передмусонним сезоном, опадів випало на чверть менше норми. Водночас запаси пшениці й рису в країні на 1 червня склали близько 82 млн т, що є рекордом на цю дату за останні 7 років. Це вдвічі більше за мінімально необхідні стратегічні запаси.

Крім того, запаси нуту становлять понад 2,2 млн т, чорної сочевиці (ураду) – 540 тис. т, машу (вігна промениста) – майже 300 тис. т, каяну (голубиного гороху) – 840 тис. т і сочевиці – 200 тис. т. «Таких великих запасів бобових – більше 4 млн т – на початку сезону не було ще ніколи. Це дасть змогу зберегти стабільну ситуацію навіть за умови дефіциту вітчизняного виробництва у випадку малої кількості опадів у сезон мусонів», — сказав Санджив Кумар Чадха, керуючий директор Національної федерації сільськогосподарських кооперативів. І хоч ціни на бобові на індійському ринку в травні були на 18% вищі, ніж рік тому, вони ще не досягли мінімальних цін підтримки – рівня, за досягнення якого уряд відкриває ринок для імпорту. Тому на нут зберігається 60%-ве імпортне мито.

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна цьогоріч нарешті може зібрати 100 млн т зернових і олійних, — УЗА

Українська зернова асоціація в своєму липневому звіті покращила прогноз врожаю 2020/21 МР у порівнянні з ...

David Montgomery Womens Jersey