В Мінагрополітики провели зустріч з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зустрівся з громадською організацією «Асоціація фермерів та приватних землевласників України». У зустрічі також взяли участь представники Держгеокадастру, Національного банку України, комерційних та державних банків.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Представники Асоціації фермерів наголосили на необхідності врегулювання питання викупу земельних ділянок, що перебувають у користуванні фермерських господарств. Фермери скаржилися на неоднозначне тлумачення українського земельного законодавства місцевими органами влади, реєстраторами та нотаріусами.

Вони також занепокоєні питанням списання, реструктуризації та відтермінування погашення кредитів для фермерських господарств, розташованих на окупованих територіях, які були зруйновані або зазнали непоправних втрат і не можуть функціонувати.

Учасники зустрічі домовилися, що працівники Держгеокадастру організують вебінари для роз’яснення закону. Очікується, що у цих зустрічах візьмуть участь нотаріуси, представники органів місцевого самоврядування, обласних управлінь Держгеокадастру та фермери.

На думку представників банківських установ, питання, пов’язані з погашенням кредитів, мають вирішуватися в індивідуальному порядку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *