В передгірному Криму почався третій, найжорсткіший, етап обмежень подачі води

7 вересня в Сімферополі, Бахчисараї та Сімферопольському районах через посуху і обміління водосховищ починається третій, найжорсткіший, етап обмежень подачі води. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Крим.Реалії.

Питну воду мешканцям подаватимуть строго по годинах – вранці і ввечері. У Сімферополі частина міста буде отримувати воду по три години вранці і ввечері: з 6 до 9 годин і з 18 до 21 години.
 
За інформацією окупаційних властей Сімферополя, на третьому етапі споживання води знизиться до 100 тис. кубометрів на добу замість 160 тис. кубів.
 
З  24 серпня в Сімферополі та ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів стартував перший етап обмеження подачі води. З 2 вересня запровадили другий етап обмежень – встановили погодинний графік подачі води.
 
У окупаційному уряді Криму повідомили, що готуються до найгіршого сценарію з водопостачанням півострова. Підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов раніше повідомляв, що не виключає того, що Росія визнає надзвичайною ситуацію з водопостачанням Криму. Він також стверджував, що 2020 рік став найбільш посушливим за 150 років спостережень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *