В «Садах Перемоги» Старосинявської громади зібрали врожай картоплі

Картопляні «Сади перемоги» посадили навесні усі округи Старосинявської громади, що на Хмельниччині. Але найбільше висадили жителі Пилявського та Пилявківського округів, а урожай збирають переселенці та місцеві жителі, повідомила староста Пилявківського округу Віра Котик.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на starosynjavska-gromada.gov.ua.

Активну позицію підтримки людей  та, власне соціальну ініціативу селищного голови, підтримав місцевий фермер Пилявського та Пилявківського округів Микола Повх, який найбільше зосередив сил та виконав робіт із вирощування картоплі для переселенців та ЗСУ.

Збирали в жовтні, бо дощові вересневі дні не дали змоги зібрати урожай. До робіт долучилися ті, хто старанно хотів працювати і допомогти, чи забезпечити родини переселенців картоплею.

Тищук Галина Яківна, 1947 року народження, якій виповнилося 75 років, колишня вчителька хімії і біології, теж прийшла збирати картоплю разом з усіма. 

Наразі зібрано урожай із загальної площі 5,3 га.

Ініціатива голови громади «Сади Перемоги»  була започаткована на території громади ще ранньою весною 2022 року. Працювати над проєктом долучилися усі старости громади, діловоди, місцеві керівники агроформувань та небайдужі мешканці. Наразі в кожному старостинському окрузі завершено збір урожаю картоплі.

Селищний голова Віталій Здебський висловлює подяку всім учасникам проєкту за підтримку та розуміння ситуації:

«В країні йде війна, і сьогодні завдання кожного з нас забезпечити продовольством не лише переселенців, що мешкають на території громади, а й підтримати українців на тимчасово окупованих територіях, внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто на передовій. Війна спричинила кризу із забезпеченням України зерном, овочами, олійною та м’ясною продукцією, тому, нам необхідно вишукати шляхи, як це зробити в теперішніх умовах.

Цьогорічний урожай картоплі виявися рясним. Надіємося, це стане значною допомогою у забезпеченні основною продукцією. Нехай ваші добрі справи повернуться вам сторицею!»

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *