Главная / АГРОНОВИНИ / В ЄС запрацює служба супутникового прогнозування врожайності сільгоспкультур

В ЄС запрацює служба супутникового прогнозування врожайності сільгоспкультур

Після завершення трирічного випробувального терміну служба супутникового прогнозування врожайності Ypsilon з травня буде доступна в 19 європейських країнах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrartechnik.ch.

На основі супутникових даних в поєднанні з моделлю росту рослин Ypsilon аграріям вдасться з високою точністю прогнозувати врожайність культур на території ЄС.

«Протягом трьох років точність інноваційного сервісу прогнозування врожайності ріпаку, кукурудзи та пшениці порівнювалася з ринковими прогнозами, а також із прогнозами офіційних органів. В результаті система передбачала як зниження врожайності, так і максимальну врожайність на ранній стадії», — йдеться в повідомленні.

Проект був розроблений дочірніми підприємствами німецької компанії Baywa, через які можна скористатися даним сервісом. Система буде представляти інтерес для сільськогосподарських менеджерів і консультантів, виробників насіння і операторів біогазових установок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У світі поширюється новий небезпечний вірус томата

Нещодавно Міністерство сільського господарства США обмежило імпорт помідорів і солодкого перцю через новий дуже шкодочинний ...

David Montgomery Womens Jersey