Главная / АГРОНОВИНИ / В рамках форвардної програми «Аграрний фонд» профінансував українських аграріїв на 233 млн грн

В рамках форвардної програми «Аграрний фонд» профінансував українських аграріїв на 233 млн грн

Під час програми форвардних закупівель 2020 р. ПАТ «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн грн. Так, станом на травень компанія закупила у сільгоспвиробників 72 тис. тонн зернових, зокрема пшениці, ячменю, жита та кукурудзи.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу ПАТ «Аграрний фонд».

За словами в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Богдана Банчука, компанія і надалі надаватиме фінансову підтримку малим та середнім агровиробникам, а весняна форвардна програма триватиме доти, доки будуть надходити заявки від агровиробників.

«На сьогодні «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн. грн, закупивши 72 тис. тонн зернових. Так, це мало, порівняно з попередніми роками, але форвардна програма ще не завершилась і контракти будуть укладатись доти, доки будуть надходити заявки від аграріїв. Наше місія залишається незмінною – максимально підтримувати та сприяти розвитку малих та середніх агровиробників», – зазначив Б. Банчук.

Нагадаємо, що згідно з умовами форвардної програма 2020 р., фінансування надається мінеральними добривами та грошовими коштами. Грошові кошти в структурі фінансування можуть складати до 50% від суми контракту. Застава – зерно врожаю 2020 року.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У 2021 році Україна може повторити рекорд валового збору зерна, — Мінекономіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України попередньо прогнозує сумарний валовий збір зернових культур ...

David Montgomery Womens Jersey