Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні модернізують законодавство про пестициди та агрохімікати

В Україні модернізують законодавство про пестициди та агрохімікати

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №2548 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами» від 6 грудня п.р., який забезпечить створення більш сучасного та належного регулювання відносин у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

У Мінекономіки України розповіли, що у розробці документу брали участь більше двох десятків експертів з МЕРТ, Держаної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Європейської Бізнес Асоціації, народні депутати Аграрного комітету ВРУ та інші компетентні спеціалісти.

Також у Мінекономіки пояснили, що зміни в законопроєкті стосуватимуться насамперед адаптації до законодавства ЄС, дерегуляції для бізнесу та ЦОВВ, боротьби з фальсифікатом.

Так, документом забороняється провезення на територію України засобів захисту рослин фізичними особами, посилено вимоги до маркування та упаковки. Окрім цього, запроваджується Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, який буде функціонувати на засадах безоплатності та відкритого доступу до нього. Таким чином паперовий перелік «Пестицидів та агрохімікатів, дозволений для використання в Україні» стане електронним державним реєстром із відкритим доступом на сайті Мінекоенерго.

Так само на сайті буде доступна інформація про план державних випробувань.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Податкова поліція втретє прийшла з обшуками на UPSS Terminals у Миколаєві

  Співробітники Податкової поліції втретє прийшли з обшуками на територію підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина» (UPSS Terminals), розташованого ...

David Montgomery Womens Jersey