Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні необхідно на законодавчому рівні закріпити пріоритетність малих форм господарювання, — Інститут аграрної економіки

В Україні необхідно на законодавчому рівні закріпити пріоритетність малих форм господарювання, — Інститут аграрної економіки

В Україні на сьогоднішній день існує нагальна потреба в удосконаленні господарського законодавства для надання особам, які здійснюють сільськогосподарську діяльність на системних засадах, статусу самозайнятих осіб. З метою системного врегулювання даного важливого питання необхідно закріпити на законодавчому рівні пріоритетність малих форм господарювання. Про це заявив завідувач відділом фінансово-кредитної та податкової політики Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», к.е.н. Леонід Тулуш, повідомила 10 липня прес-служба інституту. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«В Україні все ще не сформовано сприятливих умов для повноцінного функціонування високотоварних господарств населення в рамках правового поля. Внаслідок цього більшість дрібних виробників з числа потенційних фермерських господарств вважає за доцільне перебувати в так званій «сірій» зоні. При цьому вони не платять належних податків, не отримують бюджетної підтримки, зате користуються соціальною підтримкою, субсидіями, які призначені для «звичайних» фізичних осіб», — зазначив Л.Тулуш.

Він також додав, що в Україні необхідно сформувати систему дієвих стимулів, які б забезпечили вигідність господарської трансформації таких суб’єктів, а також стимулювати розвиток сільськогосподарської кооперації, без якої відповідний процес не відбудеться.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виноград випередив інші фрукти за темпами зростання цін

У січні виноград став лідером за темпами зростання цін на українському ринку свіжих фруктів. Від ...

David Montgomery Womens Jersey