Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні очікується рекордний врожай зернових

В Україні очікується рекордний врожай зернових

Українські аграрії виконали половину плану зі збирання врожаю. За даними Мінагрополітики, ранні зернові зібрані на площі 9,8 млн га або 99% від засіяного. Зібрано 38,5 млн тон зерна, з яких 28,2 млн тон — пшениця. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Темпи збирання на середину серпня випереджали минулорічні показники у пшениці (+3%), ячменю (+7%), вівса (+7%), озимого ріпаку (+29%). Прибирання жита йде на 18% повільніше, ніж в минулому році.

Середня врожайність склала 39,1 ц/га, проти 34,8 центнера з гектара в минулому році по групі ранніх зернових. А врожайність вища за минулорічну зафіксована у пшениці (+ 10,7%), ячменю (+ 16,1%), жита (+ 5,3%) та вівса (+ 4,9%).

 

 

 

 

 

За словами заступника міністра агрополітики Володимира Топчія, період перезимівлі був сприятливим для збереження посівів озимих культур, а навесні погода була навіть краща за торішню — з помірними температурними режимами та близькою до норми влагообеспеченностью.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Концентрація землі в одних руках може зменшитися в 4 рази, — Разумков

Дмитро Разумков Дискусії з питання концентрації землі сільськогосподарського призначення в одних руках ведуться навколо 50 ...

David Montgomery Womens Jersey