Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні стартував сезон яблук 2019 року

В Україні стартував сезон яблук 2019 року

Яблучний сезон врожаю 2019 року в  Україні можна вважати відкритим. За даними  «Інфо-Шувар», перші ранні яблука від виробників Чернівецької області сьогодні з’явились на майданчику найбільшого в Західній Україні гуртового ринку ОРСП «Шувар». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

«Сезон в цьому році розпочався в звичайний термін, в минулому році, завдяки прискореному визріванню, перші яблука з’явились на ринку на 10 днів раніше. В тім ціни першого врожаю майже не відрізняються від минулорічних. Виробники розраховують в цьому сезоні продавати яблуко дорожче з огляду на нижчу врожайність в українських садах та недуже оптимістичні прогнози врожаю яблука в сусідній Польщі», — розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За традицією яблучний сезон відкрив сорт «Ерли Женева». На гуртовому ринку його перші партії пропонуються від 10 -11 грн/кг (0.34- 0.37 EUR/кг).  Рік тому раннє яблуко коштувало на «Шуварі» 9-10 грн/кг (0.31-0.34 EUR/кг), а вже до середини липня 2019 року ціни на нього впали до 5-8 грн/кг кг (0. 17-0.27 EUR/кг).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Завершення інвентаризації державних сільгоспземель відтермінують на 2 місяці: коронавірус завадив

Завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу ...

David Montgomery Womens Jersey