Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /var/www/koppst/data/www/koppst.kr.ua/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /var/www/koppst/data/www/koppst.kr.ua/wp-includes/wp-db.php on line 2007
В Україні внесено зміни в систему відшкодування збитків власникам землі | ► КОППСТ
Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні внесено зміни в систему відшкодування збитків власникам землі

В Україні внесено зміни в систему відшкодування збитків власникам землі

Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови № 522 «Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на повідомлення відомства, це зроблено з метою здійснення контролю за використання та охороною земель, що забезпечить отримання додаткових надходжень до місцевих бюджетів у вигляді відшкодування збитків (неодержаних доходів).

«Прийняття акта сприятиме зміцненню матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування та надання можливості удосконалити ведення самоврядного контролю на всіх територіях», — йдеться в постанові.

Зазначається, що внесені зміни надають можливість створювати комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі не лише при виконавчих комітетах міських рад, але й при інших міських, сільських та селищних радах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

ВР ухвалила в 1-му читанні законопроект про скасування держмонополії на виробництво спирту

Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні президентський законопроект №2300 про скасування з 1 ...

David Montgomery Womens Jersey