В Україні запровадили електронну чергу для зернового коридору

25 жовтня в апараті управління ДП «Адміністрація морських портів України» відбулась робоча нарада топ-менеджменту ДП «АМПУ» з представниками портової галузі. В ході наради фахівці ДП «АМПУ» презентували алгоритм тижневого планування обробки суден, зокрема була презентована електронна черга на підхід та обробку суден, що прямують до портів Великої Одеси зерновим коридором.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Адміністрації морських портів України.

«Діджиталізація портових процесів є одним із ключових завдань ДП «АМПУ». Впровадження електронної черги для обробки суден у портах Великої Одеси — черговий крок до створення більш прозорих та комфортних умов для бізнесу», — прокоментував Олексій Востріков, керівник підприємства.

Подібна технологія була раніше впроваджена та показала свою ефективність у Дунайських портах.

«Однак, на відміну від Сулинського каналу, де електронна черга не змінюється, тут допустимі зміни, пов’язані з технічними нюансами, такими як неготовність судна до огляду тощо. Проте з кожної такої нагоди в електронній черзі навпроти судна будуть вказані об’єктивні причини такої перестановки», — зазначив О. Востріков.

Як повідомлялось раніше, росія свідомо затримує повноцінну реалізацію «Зернової ініціативи» та блокує проведення інспекції в Босфорі. У зв’язку з цим порти працюють останніми днями тільки на 25-30% своїх можливостей.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *