Главная / АГРОНОВИНИ / В Україні завершується будівництво першої черги наймасштабнішого біогазового комплексу

В Україні завершується будівництво першої черги наймасштабнішого біогазового комплексу

На підприємстві Вінницька птахофабрика агроіндустріальних холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) завершує будівництво першої черги біогазового комплексу потужністю 12 МВт. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Вінниця ОК».

«Це наймасштабніший біогазовий комплекс в Європі який переробляє курячий послід. Також ми повністю очищаємо біогаз від сірководню за допомогою триетапної системи очищення. Унікальність проекту полягає в тому, що вперше в Україні побудований газопровід протяжністю 10 км з транспортування біогазу», — прокоментував директор «МХП Еко Енерджі» Іван Тракслер.

Виробництво енергії комплексом відповідає високим екологічним стандартам. Інвестиції в першу чергу комплексу склали близько €25 млн. У майбутньому потужність станції планується наростити до 24 МВт.

У повідомленні вказується, що біогазовий комплекс буде виробляти велику кількість органічних добрив, використання яких може стати серйозним аргументом для розвитку органічного землеробства в Україні.

До інформації: агрохолдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) інвестував понад 200 млн грн в програми розвитку спільнот в 2018 р.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey