В Україні зросли ціни на кукурудзу та фуражну пшеницю

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 28 листопада – 04 грудня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

На початку минулого тижня вартість кукурудзи та фуражної пшениці зросли на тлі посилення експортного попиту та стримування продажів виробниками. Відповідний тренд зберігся до кінця періоду.

«Ціни на продовольче зерно дещо знизилися і перебували у стійкому діапазоні. Очікується, що суворі зимові умови, включаючи низькі температури та сильний снігопад, ускладнять рух зерна в Україні на початку грудня», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку спостерігається покращення прогнозів погоди для Південної Америки, хоча північні регіони сільськогосподарських районів Бразилії все ще борються з посушливими умовами.

«Ринку пшениці наразі бракує каталізатора для встановлення нового торгового діапазону. Такі фактори, як фактична врожайність пшениці в південній півкулі та реакція кукурудзи на погоду Південної Америки в грудні-січні, впливатимуть на ціни взимку. Ф’ючерси листопада на кукурудзу CBOT закрилися трохи вище, а грудневі – ненадовго досягли нового багаторічного мінімуму. Цей розворот під впливом аномальної погоди в Бразилії може бути індикатором нового та тривалого мінімуму», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *