Главная / АГРОНОВИНИ / В «Укрзалізниці» заблоковані всі тендери на закупівлю дизпалива, — Кравцов

В «Укрзалізниці» заблоковані всі тендери на закупівлю дизпалива, — Кравцов

На сьогоднішній день в АТ «Укрзалізниця» заблоковані всі тендери на закупівлю дизельного палива, в зв’язку з чим компанія закупить партію палива з застосуванням переговорної процедури, як виняткової процедури закупівлі, для запобігання надзвичайним наслідкам. Про це 2 серпня в мережі Facebook поінформував голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Наскільки я розумію, окремі гравці ринку знову хочуть спробувати диктувати нам умови та змусити брати позики. Відразу скажу: на це не підемо. І маніпуляції і загрози на нас не діють. У такій екстраординарній та критичній ситуації ми йдемо на виняткову та термінову закупівлю партії пального по переговорній процедурі. 2 роки тому ми вже мали подібний досвід. До процедури залучаємо Службу безпеки України та Національне антикорупційне бюро як спостерігачів», — сказав Є. Кравцов.

До інформації: «Укрзалізниця» в кінці травня п. р. оголосила 8 чергових тендерів на закупівлю дизельного палива загальним обсягом 100 тис. тон.

«Участь в тендерах взяли від 4 до 7 учасників, що свідчить про конкурентне середовище та довіру ринку закупівельних процедур «Укрзалізниці». 25 липня «Укрзалізниця» провела оцінку пропозицій учасників по шести процедурах та всіх учасників допустила до подальших аукціонів, які повинні були відбутися 31 липня. Але напередодні аукціонів тендери були зупинені через скарги», — повідомили в прес-службі« Укрзалізниці.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey