В Уманському національному університеті садівництва створено інформаційно-освітній центр за підтримки Corteva Agriscience

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience реалізувала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні та поглиблення комунікації між освітою та бізнесом в Уманському національному університеті садівництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

В рамках програми коштами Corteva був створений інформаційно-освітній центр, куди придбано необхідну комп’ютерну техніку з програмним забезпеченням для реалізації проєкту віртуальної бібліотеки на бізнес-тематику з доступною всім студентам передовою літературою з економіки, агрономії, стратегічного менеджменту та лідерства. Оновлення та поповнення бібліотеки створюватиметься силами кафедри економіки університету. Також студенти прослухали від фахівців Corteva з фінансів, маркетингу та цифрових технологій онлайн-лекції, засновані на передових практиках, досвіді та здобутках міжнародної компанії, яка працює в 140 країнах світу та має понад 150 науково-дослідницьких центрів, в том числі в Україні.

«Співпраця з великим відповідальним бізнесом дає можливість долучити студентів до передових знань та ознайомити із сучасними практиками ведення агробізнесу. Для нас дуже важливою є участь Corteva Agriscience в проєктах університету і ми вдячні компанії за їх позицію та внесок у розвиток агроосвіти України», – говорить Людмила Смолій, координаторка проєкту від Уманського національного університету садівництва. 

Corteva системно працює із залученням молоді в агро, співпрацюючи з профільними університетами та реалізуючи різноманітні проєкти з популяризації професії. Компанія багато уваги приділяє подоланню стереотипів та інформуванню про реальні можливості в агро, підвищуючи престиж професії. На сприянні залученню молоді в агро, зокрема, окремо наголошено в підписаній спільній декларації Corteva та Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, поставила перед державою виклики, пов’язані з освітою та майбутнім дітей та молоді. Завданням держави, закладів освіти та відповідального бізнесу є залучення молоді саме до опорних галузей економіки, таких, як сільське господарство, що є драйверами зростання ВВП, забезпечують велику кількість робочих місць і матимуть велике значення у розбудові галузі та країни після війни. Велика увага до залучення молоді в агро притаманна Corteva і ми розуміємо, що активне впровадження практичних методів та створення сприятливого інформаційного середовища сприяє формуванню висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у галузі аграрного бізнесу, вихованню професіоналів, які віддані впровадженню інновацій, виконуючи таким чином важливу роль у розвитку України та забезпеченні продовольчої безпеки світу», – переконаний Олексій Коваленко, фахівець з розвитку цифрових рішень Corteva Agriscience в Україні, координатор програми Corteva Grows. 

Більше про співпрацю Corteva з Уманським національним університетом садівництва можна дізнатися з ролику.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *